На 6 октомври се навършиха 1010 години от смъртта на

...
На 6 октомври се навършиха 1010 години от смъртта на
Коментари Харесай

УНИКАЛНО ВИДЕО: Костя Копейкин пее песен за Самуил

На 6 октомври се навършиха 1010 години от гибелта на може би най-трагичния български цар - Самуил. Поводът беше маркиран не от различен, а от русофила Костя Копейкин, който по безподобен метод извърши националната " Песен за Самуил " акапелно с присъщия си недодялан акцент.

Уникалният рецитал е от преди няколко минути и се случва в студиото на Мартин Карбовски. Някъде към 50-ата секунда на разтърсващото осъществяване домакинът не устоя и се включва с припяване, въпреки очевидно да няма разбиране от текста.

И различен път сме ставали очевидци на певческите умения на лидера на " Възраждане ", който постоянно пуска клипчета по какъв начин си пее в колата в съпровод на солташака си Цончо Ганев, до момента в който пътува за срещи с гласоподаватели.

Този път обаче надминава себе си. Както би споделил Явор Дачков - същински Дмитрий Хворостовски от " Максуда ":

Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР