На 28 юни /събота/, в спортната зала на Първа езикова

...
На 28 юни /събота/, в спортната зала на Първа езикова
Коментари Харесай

Варна приема Държавното първенство по акробатичен рокендрол

На 28 юни /събота/, в спортната зала на Първа езикова гимназия във Варна ще се организира Държавното състезание по акробатичен рокендрол. Организатор на проявата е Българска федерация по акробатичен рокендрол, като поръчки за присъединяване са дали 114 състезатели от 8 клуба в страната от Варна, София, Пловдив, Ловеч и други.

Те ще премерят сили в класовете: Мини соло, Соло 1, Соло 2, Соло над 14, Дуо деца, Дуо юноши, Дуо над 15, Мини деца, Клас деца, Юноши 1, Юноши 2, КДШ, В клас, Сеньори, дребна групировка девойки и дребна групировка момчета.

Предварителните кръгове на шампионата започват в 12.00 ч., финалите на конкуренцията стартират в 16.00 ч., а незабавно след тях е церемонията по награждаването на призьорите в обособените класове.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР