Ботев организира мирен протест пред Община Пловдив
" На 28-ми от 09:00 ч. пред постройката на Общински съвет – Пловдив ви призоваваме да се съберем на едно алегорично „ кафе “ в отбрана на дома на ПФК Ботев Пловдив ".
Така от Ботев Пловдив приканиха своите почитатели на кротичък митинг пред Община Пловдив.
" Темата не е просто административна. Става въпрос за бъдещето на стадион „ Христо Ботев “, за правото клубът да ръководи пълноценно своя дом и за това ПФК Ботев да не бъде превръщан в посетител на личния си стадион.
Нека покажем, че жълто-черната общественост е будна, обединена и стои зад идеята за транспарантно, стабилно и заслужено ръководство на стадион „ Христо Ботев ".
Така от Ботев Пловдив приканиха своите почитатели на кротичък митинг пред Община Пловдив.
" Темата не е просто административна. Става въпрос за бъдещето на стадион „ Христо Ботев “, за правото клубът да ръководи пълноценно своя дом и за това ПФК Ботев да не бъде превръщан в посетител на личния си стадион.
Нека покажем, че жълто-черната общественост е будна, обединена и стои зад идеята за транспарантно, стабилно и заслужено ръководство на стадион „ Христо Ботев ".
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




