Каруца блъсна 12-годишно момиче в Старозагорско и го прати в болница
На 25.06.2026 година, към 20:00 ч., в общ. Стара Загора, по път III-662, /между селата Братя Кунчеви и Оряховица/, е настъпило пътнотранспортно произшествие . Това оповестиха от.
Същото е сред двуколесно пътно транспортно средство с животинска двигателна сила (теглено от кон) с лидер 16-годишно момче и 12-годишна пешеходка . Пострадала е пешеходката, настанена е в болница в Стара Загора, без заплаха за живота.
Местопроизшествието е посетено и обслужено от екип на бранш „ Пътна полиция “. Водачът е тестван за приложимост на алкохол, регистриран е негативен резултат.
Присъединете се към нашия
Експерти след нещастието на Автомагистрала „ Тракия “: Мантинелата е трябвало да спре камиона
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




