Мъж и жена пострадаха при пътен инцидент на пътя край Арчар
На 24 май в 18.34 часа на тел.112 постъпил сигнал за ПТП сред две леки коли преди гр. Димово.
Водач на „ Форд Фокус “, движейки се от Димово към с. Арчар навлязъл в насрещната лента и блъснал челно лек автомобил „ Опел Астра “.
Шофьорът на автомобилът, марка " Форд ", е напуснал местопроизшествието.
70-годишният лидер на опела и пътувалата с него 45-годишна жена били прегледани в ЦСМП-Видин, и при двамата медиците установили фрактура на ребро.
Мъжът бил освободен за домашно лекуване, а дамата – настанена за наблюдаване в МБАЛ „ Св. Петка “.
Оперативна група е направила оглед на местопроизшествието.
В хода на следствието криминалисти открили лидера на форда – 38-годишен от с. Рабиша.
Вчера мъжът е бил арестуван и наведен в ареста на РУ-Белоградчик.
Работата по случая продължава, формирано е досъдебно произвеждане.
Водач на „ Форд Фокус “, движейки се от Димово към с. Арчар навлязъл в насрещната лента и блъснал челно лек автомобил „ Опел Астра “.
Шофьорът на автомобилът, марка " Форд ", е напуснал местопроизшествието.
70-годишният лидер на опела и пътувалата с него 45-годишна жена били прегледани в ЦСМП-Видин, и при двамата медиците установили фрактура на ребро.
Мъжът бил освободен за домашно лекуване, а дамата – настанена за наблюдаване в МБАЛ „ Св. Петка “.
Оперативна група е направила оглед на местопроизшествието.
В хода на следствието криминалисти открили лидера на форда – 38-годишен от с. Рабиша.
Вчера мъжът е бил арестуван и наведен в ареста на РУ-Белоградчик.
Работата по случая продължава, формирано е досъдебно произвеждане.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




