Питбул нападна 11-годишно момче в Казанлък
На 24 май в 14.35 ч., в РУ-Казанлък е получено известие от 54-годишен мъж, че на улица в града куче от порода питбул е нахапало дете, оповестиха през днешния ден от пресцентъра на ОДМВР в Стара Загора. На място е изпратен полицейски екип.
Във ФСМП- Казанлък е открито потърпевшото дете – момче на 11 години, което в резултат на ухапванията е получило разкъсно-контузни рани.
Момчето е превозено в болница в Стара Загора без заплаха за живота.
Образувано е досъдебно произвеждане по чл.325в,ал.1 от Наказателен кодекс под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора. В резултат на извършените от полицейските чиновници оперативно-издирвателни мероприятия е открит собственикът на кучето – 62-годишен мъж, кой е бил разпитан и освободен заради здравословното му положение.
Във ФСМП- Казанлък е открито потърпевшото дете – момче на 11 години, което в резултат на ухапванията е получило разкъсно-контузни рани.
Момчето е превозено в болница в Стара Загора без заплаха за живота.
Образувано е досъдебно произвеждане по чл.325в,ал.1 от Наказателен кодекс под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора. В резултат на извършените от полицейските чиновници оперативно-издирвателни мероприятия е открит собственикът на кучето – 62-годишен мъж, кой е бил разпитан и освободен заради здравословното му положение.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




