На 24.07.2024 г. вечерта на перона на ж.п. гарата в

...
На 24.07.2024 г. вечерта на перона на ж.п. гарата в
Коментари Харесай

Извършител на грабеж е задържан по „горещи“ следи при съвместна работа на служители от Районните управления в Монтана и Лом

На 24.07.2024 година вечерта на перона на ж.п. гарата в гр. Монтана 70-годишен монтански гражданин бил ударен с пестник по главата от чужд, който му лишил сумата от 230 лева и го заплашил с нож, като му споделил да не алармира за случилото се в полицията.

Пострадалият подал тъжба в районно управление (на МВР) Монтана на идващия ден рано сутринта. При извършените оперативно-издирвателни мероприятия чиновници на районно управление (на МВР) Монтана открили самоличността на причинителя на грабежа – 48-годишен рецидивист от гр. Видин. Той е хванат от чиновници на районно управление (на МВР) Лом на територията на крайдунавския град.

С полицейска заповед му е наложено задържане до 24 часа. Работата по формираното досъдебно произвеждане продължава в районно управление (на МВР) Монтана.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР