Младеж е със счупен нос след побой в Сандански
На 23.06 коло 22:15 часа в РУ-Сандански е постъпил сигнал от ФСМП-Сандански за малолетен юноша, който е потърпевш след побой, съобщаватот ОД на Министерство на вътрешните работи - Благоевград.
От работещите по случая полицейски чиновници е открито, че към 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е зародило сдърпване сред пет малолетни и едно малолетно лице, при което потърпевшият юноша е получил фрактура на носните кости.
За случая е известена способената прокуратура и е формирано досъдебно произвеждане.
От работещите по случая полицейски чиновници е открито, че към 21:00 часа на същата дата в с. Поленица е зародило сдърпване сред пет малолетни и едно малолетно лице, при което потърпевшият юноша е получил фрактура на носните кости.
За случая е известена способената прокуратура и е формирано досъдебно произвеждане.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




