На 22 май е образувано бързо производство срещу 38-годишен мъж

...
На 22 май е образувано бързо производство срещу 38-годишен мъж
Коментари Харесай

Арестуваха двама мъже за притежание на наркотици в Смолянско

На 22 май е формирано бързо произвеждане против 38-годишен мъж от гр. София за владеене на високорискови наркотични субстанции, оповестиха от Областната дирекция на Министерство на вътрешните работи – Смолян. При осъществена полицейска инспекция на лек автомобил “БМВ 118D “, спрян на път наоколо до разклона за с. Левочево, у мъжа, който пътувал в автомобила, е намерено и конфискувано 0,97 грама вещество, реагирало при полеви наркотест на марихуана. Лицето е арестувано за период до 24 часа.

На 23 май, към 02:40 ч., в гр. Рудозем, на ул. " Освобождение “, при полицейска инспекция на 23-годишен италиански жител е открито, че държи в себе си високорискови наркотични субстанции без съответно позволение. При осъществения персонален обиск е открит и конфискуван свитък с 3,26 грама суха тревна маса, реагирала при полеви наркотест на канабис. Лицето е арестувано за период до 24 часа, а по случая е формирано бързо произвеждане.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР