На 22 май 2026 г. от 13:00 ч., в зала

...
На 22 май 2026 г. от 13:00 ч., в зала
Коментари Харесай

Първото класиране за детските градини в София ще бъде обявено на 22 май

На 22 май 2026 година от 13:00 ч., в зала „ Официална “ на Столична община ще бъде оповестено първото класиране за банкет в детските градини и ясли в София.

На брифинга ще бъдат показани резултатите и настояща информация, обвързвана с приема, както и идващите стъпки в процеса.

В събитието ще вземат участие кметът на София Васил Терзиев и заместник-кметът по обучение, спорт и юношески действия Десислава Желязкова
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР