На 22 април след срещата на външните министри на ЕС

...
На 22 април след срещата на външните министри на ЕС
Коментари Харесай

ЕС налага санкции в областта на производството на дронове в Иран

На 22 април след срещата на външните министри на Европейски Съюз висшият комисар на външните работи и политиката на сигурността Жосеп Борел съобщи, че външните министри на Европейски Съюз са решили да окажат наказания против Иран в региона на производството на дронове.

На извършената среща на ръководителите на Европейски Съюз през средата на този месец голям брой страни-членки на Европейски Съюз предложиха да разширят сегашните наказания на организацията, ориентирани против Иран, включвайки повече наказания против производството на дронове и ракети.

След ескалацията на рецесията в Украйна през февруари 2022 година Европейският съюз сътвори система за наказания, която не разрешава износа на съставни елементи за Иран, които могат да се употребяват за произвеждане на безпилотни летателни апарати.

Източник: Bulgarian.cri.cn

Поглед Видео:ПоследниНай-гледаниАлтернативен Поглед11920 " ЛЕВИЦАТА! " внесе документите си в ЦИК за присъединяване в изборитеАлтернативен Поглед22158Д-р Мариян Карагьозов: Вижда ли се краят на ерата Ердоган след локалните избори в Турция?Алтернативен Поглед17577Д-р Мариян Карагьозов: Ще има ли серпантина на ескалацията на израелско-иранския спор?Алтернативен Поглед60413В съдружен формат „ ЛЕВИЦАТА! “: Седем нови обединения подписаха Споразумение за общо явяване на идните избориАлтернативен Поглед38859Доц. Григор Сарийски за Европейски Съюз: Не може да има попътен вятър за транспортен съд, който няма посока!Алтернативен Поглед129507Проф. Николай Витанов: Харков ще бъде обграден от съветската войска и ще бъде високомерен за 100 дниАлтернативен Поглед89151Ген. Димитър Шивиков: В обединението на искащите на Макрон ще бъдат натикани страните от соцлагераАлтер
Източник: pogled.info


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР