На 21 май, четвъртък, в 12:00 ч., в сградата на

...
На 21 май, четвъртък, в 12:00 ч., в сградата на
Коментари Харесай

Пресконференция в Министерството на енергетиката ще се състои в четвъртък

На 21 май, четвъртък, в 12:00 ч., в постройката на Министерството на енергетиката ще се организира конференция.

На нея ще бъдат оповестени краткосрочни цели, касаещи положението на бранша.
Източник: novinata.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР