Пресконференция в Министерството на енергетиката ще се състои в четвъртък
На 21 май, четвъртък, в 12:00 ч., в постройката на Министерството на енергетиката ще се организира конференция.
На нея ще бъдат оповестени краткосрочни цели, касаещи положението на бранша.
На нея ще бъдат оповестени краткосрочни цели, касаещи положението на бранша.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




