Софийска вода временно ще прекъсне водоснабдяването в кв. Център
На 21 декември (четвъртък) 2023 година по отношение на реорганизация на махленски тръбопровод на ул. „ Княз Борис I “, кв. „ Център “ се налагаспиране на водоподаването от 10:00 до 20:00 часа на клиентите на „ Софийска вода “, живеещи в региона на:
бул. „ Александър Стамболийски “, ул. „ Княз Борис I “, бул. „ Тодор Александров “ и пл. „ Света Неделя “
бул. „ Тодор Александров “ от ул. „ Цар Самуил “ до ул. „ Княз Борис I “.
При дълготрайност на строително-ремонтните действия над 12 часа „ Софийска вода “ ще
обезпечи различно водоснабдяване с водоноска на следния адрес: бул. „ Тодор Александров “ на кръстовището с ул. „ Княз Борис I “.
Ремонтните действия ще обезпечат по-добро ръководство на водопроводната мрежа като оптимално се лимитират зоните на възможни бъдещи нарушавания на водоснабдяването.
Засегнатите от спирането на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на „ Софийска вода “ АД на телефон 0800 121 21 или да наблюдават за развиването на всички настоящи теренни действия в действително време посредством Виртуалния информативен център на сдружението -https://sofiyskavoda.bg/water-stops.
„ Софийска вода “ АД авансово се извинява на своите клиенти за породените краткотрайни неудобства!
Интернет уеб сайтът на сдружението (www.sofiyskavoda.bg) дава опция на клиентите да се абонират за известията за спиране на водоподаването. На електронната си поща те могат персонално да получават информация за плануваните прекъсвания. Друг метод е да се възползват от безплатната услуга за уведомяване посредством СМС.




