На 20 май (сряда) от 19:00 часа парк Дъбника“ ще

...
На 20 май (сряда) от 19:00 часа парк Дъбника“ ще
Коментари Харесай

Тази вечер концерт на духовия оркестър при НЧ „Развитие-1869“ с диригент Момчил Томов

На 20 май (сряда) от 19:00 часа парк „ Дъбника “ ще се извърши с музика, въодушевление и красиви страсти.

Заповядайте на концерта на духовия оркестър при НЧ „ Развитие-1869 “ с диригент Момчил Томов.

Посетителите на събитието ще могат да се насладят на обичани мелодии, изпълнени от музикантите на оркестъра.

Инициативата е част от желанието да превърнем парковете и откритите пространства на Враца в сцена за изкуство, срещи и ентусиазъм – места, където музиката събира поколенията и основава обич към културата.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР