Зрелищна катастрофа в Стара Загора! Трима младежи са пострадали!
На 20.05.2026 година, в 22:13 часа е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на бул. „ Патриарх Евтимий “ в Стара Загора, оповестиха през днешния ден от.
По първична информация е самокатастрофирал л.а. „ Пежо “ ръководен от 19-годишен мъж . Пострадали са трима пасажери в колата – 19-годишен мъж и две дами на 20 и 19 години.
19-годишният мъж е настанен в болница без заплаха за живота, а двете дами са прегледани и освободени. Водачът е тестван за приложимост на алкохол и наркотични субстанции, регистрирани са негативни резултати. В бранш „ Пътна полиция “ е стартирано досъдебно произвеждане под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Присъединете се към нашия
Зрелищна злополука тази нощ в Смолян! 19-годишен е потърпевш!




