Куче бе застреляно в Старозагорско посред бял ден докато стопанката му го е разхождала
На 19.04.2026 година, в 10:00 ч., в РУ-Казанлък е получено известие от 44-годишна жена, че на същата дата към 09:45 часа е вървяла с кучето си , като на улица в гр. Мъглиж, чула звук наподобяващ на изстрел . Това оповестиха през днешния ден от.
Животното почнало да вие и бяга по продължението на улицата, паднало на земята и умряло .
Местопроизшествието е посетено от полицейски екип. Установено е, че кучето е простреляно . Образувано е досъдебно произвеждане по чл.325б,ал.1 от Наказателен кодекс под надзора на Районна прокуратура-Стара Загора.
Присъединете се към нашия
Иван Шишков от „ Прогресивна България “: Предстои следствие на корупционни покупко-продажби! Олигархията остава в предишното!
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




