Taber номиниран за Kraft Hockeyville след експлозия на арена
На 17 декември 2025 година детонация раздруса дребен град в Южна Албърта.
Беше снежен, прохладен ден с условия на вихрушка, когато гърмежът нанесе съществени вреди на читалище Taber.
„ Доколкото разбирам, и двете страни на мястото, където се е случила (експлозията), биха (имали) хора и деца. Можеше да е доста извънредно “, сподели Лейс Лутц, президент на клуба по кърлинг Taber.
Град Табер споделя, че към дузина души са били вътре в арената, когато е избухнал гърмежът, събаряйки стени и хвърляйки врата на гараж на Zamboni през паркинг. Никой обаче не беше ранен, частично с помощта на неприятното време, което забави потребителите на пързалката.
„ Беше извънредно благополучен миг и извънреден шанс с времето, че нямахме пострадвания “, сподели Меган Бренън, управител по връзките в града.
Въпреки че всички се...
Прочетете целия текст »




