ГЕРБ-СДС закрива предизборната си кампания във Враца с мащабно събитие и концерт на Камелия
На 17 април (петък) от 18:00 часа в парк „ Дъбника “ (Дубайчето) във Враца ГЕРБ-СДС ще организира формалното закриване на своята предизборна акция.
Събитието ще бъде кулминационната точка на акцията на обединението в района, на което претендентите за народни представители ще споделят още веднъж своите послания и визията си за ръководство и развиване на Враца и България.
Специален посетител на събитието ще бъде обичаната българска певица Камелия, която ще поздрави с концерт.
ГЕРБ-СДС кани жителите и гостите на Враца да се причислят към формалното закриване на акцията на ГЕРБ - Съюз на демократичните сили.
Купуването и продаването на гласове е закононарушение!
Събитието ще бъде кулминационната точка на акцията на обединението в района, на което претендентите за народни представители ще споделят още веднъж своите послания и визията си за ръководство и развиване на Враца и България.
Специален посетител на събитието ще бъде обичаната българска певица Камелия, която ще поздрави с концерт.
ГЕРБ-СДС кани жителите и гостите на Враца да се причислят към формалното закриване на акцията на ГЕРБ - Съюз на демократичните сили.
Купуването и продаването на гласове е закононарушение!
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




