На 16 юни в София ПП “Демократи за силна България

...
На 16 юни в София ПП “Демократи за силна България
Коментари Харесай

ДСБ започва разговори за президентските избори през 2026 година

На 16 юни в София Политическа партия “Демократи за мощна България ” провежда кръгла маса под надпис „ Президентски избори 2026: Демократичната общественост по пътя към успеха “. Събитието цели, взаимно с сътрудниците от Политическа партия “Да, България ” и Политическа партия “Продължаваме смяната ”, да сложи началото на открит и стратегически диалог за бъдещето – по какъв начин да бъде излъчен мощен претендент, който да сплоти демократичните гласоподаватели и да донесе действителна победа на идните президентски избори.

Домакин на кръглата маса ще бъде ръководителят на ДСБ Атанас Атанасов, а модератор на събитието е политологът и някогашен евродепутат Светослав Малинов. В рамките на два панела участниците ще обсъдят механизъм за лъчение на претендент, както и съответните стъпки към построяването на работеща тактика за реализиране на избирателен триумф.

Като панелисти присъединяване ще вземат Иван Костов, Веселин Методиев, Екатерина Михайлова и други Поканени са също политолози, социолози, икономисти, инфлуенсъри, анализатори и цивилен деятели.
Източник: eurocom.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР