БСП – ОЛ провежда Национално съвещание за представяне на водачите и кандидатите си за предстоящите избори
На 15 март (неделя), от 12.00 ч., в зала 6 на НДК, Националният избирателен щаб на Българска социалистическа партия – ОБЕДИНЕНА ЛЕВИЦА привиква Национално заседание.
На него ще бъдат показани водачите на листи и претенденти за народни представители от левицата за идните парламентарни избори на 19 април.
В съвещанието ще вземат присъединяване и представители на управлението на Българска социалистическа партия и на съдружните ѝ сътрудници от Българска социалистическа партия – ОЛ на национално, регионално и общинско равнище, кметове и зам.-кметове, общински съветници, членове и симпатизанти на партиите от обединението.
На него ще бъдат показани водачите на листи и претенденти за народни представители от левицата за идните парламентарни избори на 19 април.
В съвещанието ще вземат присъединяване и представители на управлението на Българска социалистическа партия и на съдружните ѝ сътрудници от Българска социалистическа партия – ОЛ на национално, регионално и общинско равнище, кметове и зам.-кметове, общински съветници, членове и симпатизанти на партиите от обединението.
Източник: novinata.bg
КОМЕНТАРИ




