на 15-ия си ден на свобода като помилван участник в

...
на 15-ия си ден на свобода като помилван участник в
Коментари Харесай

Помилвана за 6 януари, тя се прибра в нова реалност

на 15-ия си ден на независимост като опрощение участник в Riot. Сива зима до окръжната правосъдна палата във Франклин. Трябваше да анулира кандидатстване за позволение за револвер от листата си със задания в домашни условия.

с двете си най-малки деца, които се отбиват откъм гърба, госпожа Пауъл влезе в шерифа на окръг Venango Офис, където знак поучава посетителите да „ запазят успокоение и носят “. Тя опустоши дългата си тъмна коса от лицето си и стартира да попълня заявката за скрито носене, единствено с цел да спре късо в екзистенциалната алтернатива, сложена от въпрос g:

в този момент ли си Обвинен или в миналото сте били осъждани за закононарушение, наказуемо с отнемане от независимост за период, преизпълнен една година?

Ако тя отговори„ да “, нейното приложение не можеше да бъде обработено. Ако тя отговори „ не “, тя се опасява още веднъж да бъде упрекната в нарушаването на закона.


Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР