АПИ с важна информация за косене на крайпътна растителност
На 13 май /сряда/ и 14 май /четвъртък/, от 7 ч. до 16:30 ч., ще се коси крайпътната растителност в сектора от км 0 до 5-и км на Автомагистрала „ Тракия “ в посока Бургас. При осъществяване на дейностите поетапно ще се лимитира придвижването в изпреварващата лента.
Трафикът ще минава в двете дейни ленти.
Агенция „ Пътна инфраструктура “ се извинява на жителите за породеното стеснение, само че дейностите са нужни, с цел да се обезпечи по-добра видимост и да се увеличи сигурността на придвижване. Апелът към водачите е да съблюдават прецизно поставената пътна сигнализация и да карат деликатно, спазвайки отдалеченост. Да се движат със съобразена скорост и да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Трафикът ще минава в двете дейни ленти.
Агенция „ Пътна инфраструктура “ се извинява на жителите за породеното стеснение, само че дейностите са нужни, с цел да се обезпечи по-добра видимост и да се увеличи сигурността на придвижване. Апелът към водачите е да съблюдават прецизно поставената пътна сигнализация и да карат деликатно, спазвайки отдалеченост. Да се движат със съобразена скорост и да не подхващат рискови изпреварвания, с които заплашват сигурността на всички останали пътуващи.
Източник: novinite.bg
КОМЕНТАРИ




