На 11.05.2026 г., около 10:10 часа, в гр. Стара Загора,

...
На 11.05.2026 г., около 10:10 часа, в гр. Стара Загора,
Коментари Харесай

21-годишен без книжка помете с колата си 18-годишен посред бял ден в Стара Загора

На 11.05.2026 година, към 10:10 часа, в гр. Стара Загора, на кръстовището на бул. „ Руски “ с бул. „ Славянски “ е настъпило пътнотранспортно произшествие , оповестиха през днешния ден от. 

По първична информация, същото е сред л.а. „ Дачия “ ръководен от 21-годишен мъж, недееспособен лидер и 18-годишен пешеходец , който бил на пешеходна пътека при работеща светофарна уредба.

Пострадал е пешеходецът, откаран е в болница в Стара Загора, където му е оказана здравна помощ и е освободен. Водачът и пешеходецът са тествани за приложимост на алкохол с техническо средство, регистрирани са негативни резултати .

В бранш „ Пътна полиция “ на лидера е формиран акт за открито административно нарушаване и протокол за ПТП с потърпевшо лице.

Присъединете се към нашия 

Следствена загадка или покриване на случай: Божанов разкрива дейности на АДФИ, свързани с компания, асоциирана с Таки

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР