На 1 юни – Международния ден на детето, в НУ

...
На 1 юни – Международния ден на детето, в НУ
Коментари Харесай

С празнична програма и много усмивки НУ „Христо Ботев“ – Плевен изпрати учебната година за учениците от I до III клас

На 1 юни – Международния ден на детето, в НУ „ Христо Ботев “ – гр. Плевен тържествено беше маркиран краят на образователната година за учениците от I до III клас.

 С празнична стратегия и доста усмивки НУ „ Христо Ботев “ – Плевен изпрати образователната година за учениците от I до III клас

Празничният ден мина в атмосфера на наслада, усмивки и неспокойствие. Учениците от III клас бяха подготвили специфична стратегия, с която поздравиха своите съученици и посетители.

 С празнична стратегия и доста усмивки НУ „ Христо Ботев “ – Плевен изпрати образователната година за учениците от I до III клас

В празника се включи и вокална група „ Ботевци пеят “, чиито музикални осъществявания способстваха за празничното въодушевление и трансфораха учебния двор в сцена на детски усмивки и незабравими страсти. Специален акцент в програмата бяха и осъществяванията на Анна Яцова от 1 А клас и Йоана Нанкова от 2 А клас, които със своите грациозни танци внесоха още хубост, въодушевление и артистичност в празничния ден и справедливо получиха аплодисментите на публиката.

 С празнична стратегия и доста усмивки НУ „ Христо Ботев “ – Плевен изпрати образователната година за учениците от I до III клас

Много развлечение провокираха квалифицираните забавни гатанки и радостни провокации. Децата се включиха с готовност и възторг, а положителното въодушевление и усмивките бяха на всички места.

 С празнична стратегия и доста усмивки НУ „ Христо Ботев “ – Плевен изпрати образователната година за учениците от I до III клас

По време на тържеството, шефът на учебното заведение Цветелин Горанов поздрави учениците за сполучливото привършване на образователната година и изрази своята признателност за високите им достижения, с които почтено показаха НУ „ Христо Ботев “ в разнообразни надпревари, музикални и креативен състезания през образователната година. Той им благодари за труда, постоянството и вдъхновението, с които са постигнали своите триумфи, и им пожела радостно, нехайно и изпълнено с незабравими моменти лято.

 С празнична стратегия и доста усмивки НУ „ Христо Ботев “ – Плевен изпрати образователната година за учениците от I до III клас

Тържеството приключи с един от най-вълнуващите моменти – връчването на удостоверенията за сполучливо приключен клас. Със заслужена горделивост учениците получиха своите удостоверения и с наслада посрещнаха дълго чаканата лятна почивка.

 С празнична стратегия и доста усмивки НУ „ Христо Ботев “ – Плевен изпрати образователната година за учениците от I до III клас

В празничния ден на детето НУ „ Христо Ботев “ изпрати своите възпитаници с благопожелание за слънчево, щастливо и вдъхновяващо лято, изпълнено с игри, нови завършения и доста усмивки.

На добър час и до нови срещи през септември!
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР