На 1 май в София ще се проведе шествие-митинг по

...
На 1 май в София ще се проведе шествие-митинг по
Коментари Харесай

Шествие-митинг отбелязва Деня на труда на 1 май в София

На 1 май в София ще се организира шествие-митинг във връзка Деня на труда и интернационалната работническа взаимност. То ще стартира в 11:30 ч. със събирателен пункт езерото „ Ариана ” до Лятната сцена в Борисовата градина.

Българската социалистическа партия кани всички синдикални и лявоориентирани организации и партии и трудещи се хора да вземат присъединяване, обединени под надпис: „ Работим, а сме небогати! Стига! Втори живот няма! ”.

На събитието обичайно ще бъде маркиран и Празникът на левия щемпел, с обособени щандове с лява литература. Програмата планува още акценти върху ранната кариерна ориентировка на подрастващите, както и интеграцията на хората с увреждания на пазара на труда.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР