На 1 март 2026 г. София е домакин на Първия

...
На 1 март 2026 г. София е домакин на Първия
Коментари Харесай

Столицата е домакин на първи музикален фестивал за деца и младежи Здравей, София

На 1 март 2026 година София е хазаин на Първия музикален фестивал за деца и младежи " Здравей, София! " 2026 – огромно културно събитие, ориентирано към развиването и популяризирането на детското и младежкото музикално творчество в България.

Финалът на Фестивала ще се организира в НДК – зала 11, като кулминационната точка ще бъде церемониален Гала концерт-спектакъл.

Във финала на Конкурса за реализатори " Здравей, София " 2026 вземат участие близо 100 деца и младежи.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР