На 06. 06. 2025 г. около 04:00 часа на тел.

...
На 06. 06. 2025 г. около 04:00 часа на тел.
Коментари Харесай

В Благоевград, Петрич и Сандански: Мъже се бият на улицата, трима ранени

На 06. 06. 2025 година към 04:00 часа на тел. 112 е получено известие за физическа разпра в региона на ул. „ Предел “ в гр. Благоевград. От пристигналите на място полицейски чиновници е открито, че саморазправата е сред 18-годишен благоевградчанин и 51-годишен негов съгражданин, като 51-годишният е потърпевш с фрактура на синус, лява орбита и долна челюст. 18-годишният е арестуван, а по случая е формирано досъдебно произвеждане.

Сигнал за сборичкване сред група лица в региона на ул. „ Рила “ в гр. Сандански е получен към 01:50 часа на 06. 06. 2025 година. Пострадал е 18-годишен юноша от града, който получил рана в региона на устната и след осъществен медицински обзор е освободен за домашно лекуване. От работещите по случая полицейски чиновници са арестувани трима малолетни младежи и 20-годишен, всички от гр. Сандански. За случая е известена способената прокуратура и е формирано досъдебно произвеждане. Работата по определяне на съпричастността на лицата към осъщественото действие продължава.

От полицейски чиновници на РУ-Петрич са арестувани 25-годишен мъж от гр. Петрич и 20-годишен мъж и малолетен юноша от с. Кавракирово, откакто към 23:55 часа на 07. 06. 2025 година в с. Кавракирово е зародила физическа разпра сред тях и 34-годишен мъж от същото село. При случая е счупена входната врата на жилище, населявано от 34-годишния, а той е потърпевш с натъртвания. По случая е формирано досъдебно произвеждане. Работата продължава.

В.Василев

Източник: struma.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР