Клип в мрежата изобличи шофьор в насрещното на магистрала „Тракия“
МВР глобява пловдивчанина над 500 евро за нарушаването
Служители на ОДМВР - Сливен откриха водач от Пловдив, който е сниман да се движи в насрещното придвижване по автомагистрала " Тракия ", оповестяват от пресцентъра на полицията. Органите на реда са се самосезирали стремително след разпространяването на клипа в интернет пространството през днешния ден.
РЕКЛАМА
Служители на ОДМВР - Сливен откриха водач от Пловдив, който е сниман да се движи в насрещното придвижване по автомагистрала " Тракия ", оповестяват от пресцентъра на полицията. Органите на реда са се самосезирали стремително след разпространяването на клипа в интернет пространството през днешния ден.
РЕКЛАМА
Източник: dunavmost.com
КОМЕНТАРИ




