Мрежите превръщат критичното време в губене, а провалените резултати във

...

Нетс закъсняха, губят при звънене при сърцераздирателна загуба от Трейл Блейзърс

Мрежите трансформират сериозното време в губене, а провалените резултати във форма на изкуство.

А този беше сърцеразбивач.

Бруклин претърпя удар в четвъртата четвърт и беше надвит от камата на Анфърни Саймънс със 105-103 пред аудитория от 17 021 в Moda Center.

Те водеха с цели 11 точки и с четири на минута и половина преди края.

Но те разрешиха на Трейл Блейзърс да се приближат до резултат 8-2 – стеснен от 7-футовия скок на Саймънс с 0,2 секунди до края.

Микал Бриджис, който за малко беше заставен да напусне играта заради травма на крайници, само че се върна и приключи с 21 точки, беше на Симонс, който викаше за помощ.

Но Спенсър Динуиди се забави с дубъла и Саймънс победи.

Мрежите (16-24) изпуснаха 14 от последните си 17 и започнаха този път на Западното крайбрежие от три мача по ужасяващ метод.

След като бяха победени с 8-2 в последната минута и половина на продължението, с цел да изгубят от Маями на деня на MLK, те повториха неуспех...