Мотоциклетист, който избяга от полицията, е в болница, след като

...
Мотоциклетист, който избяга от полицията, е в болница, след като
Коментари Харесай

Мотоциклетист в болница, след като избяга от полицията, SIU разследва

Мотоциклетист, който избяга от полицията, е в болница, откакто беше ранен.

Според районната полиция на Йорк чиновниците са били извикани в региона на Purcell Crescent във Vaughan към 22:06. в неделя.

След идването им полицията сподели, че е зародило взаимоотношение сред полицията и мъжкия ездач.

 Получавайте изключителни вести от Канада, доставени във входящата ви кутия, тъй че да не пропуснете настояща история.

Получавайте изключителни национални вести

Получавайте настоящи вести от Канада във входящата си поща незабавно, тъй че да не пропуснете настояща история. Регистрирайте се за настоящ народен бюлетин. Запо...

Прочетете целия текст »
Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР