Мотоциклетист пострада при удар с кола между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е потърпевш при удар с кола на пътя сред Каварна и Балчик , оповестиха от пресцентъра на.
Около 19:30 часа нощес 52-годишна жена е карала лек автомобил „ Сузуки “, когато при ляв завой е лишил преимуществото на мотоциклет „ Сузуки “, ръководен от 30-годишен мъж и по този начин се е стигнало до удар.
След случая, мотоциклетистът е настанен в УМБАЛ „ Св. Марина “ във Варна с фрактури на ребра , без заплаха за живота. По случая е формирано досъдебно произвеждане.
Присъединете се към нашия
Трагедия край Китен! Пловдивчанин се удави
Източник: iskra.bg
КОМЕНТАРИ




