Моторист е в болница след сблъсък с автомобил в Стара

...
Моторист е в болница след сблъсък с автомобил в Стара
Коментари Харесай

Моторист е в болница след сблъсък с автомобил в Стара Загора

Моторист е в болница след конфликт с автомобил в Стара Загора, оповестиха за ФОКУС от ОДМВР-Стара Загора. В 9.10 часа тази заран е настъпило пътнотранспорнно произшествие на кръстовището на ул. " Гурко " и ул. " Ангел Кънчев " в Стара Загора.

По първична информация, то е сред мотоциклет, упрявляван от 47-годишен мъж и лек автомобил, ръководен от 62-годишен мъж. Пострадал е мотоциклетистът, оказва му се здравна помощ.

Водачите са тествани за приложимост на алкохол, регистрирани са негативни резултати. На място има полицейски екип.
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР