Мотив на адвокатите бе това, че Районният съд в Пловдив е

...
Мотив на адвокатите бе това, че Районният съд в Пловдив е
Коментари Харесай

Без отвод на съдебния състав и с разпит на свидетели продължава делото "Дебора" в Районния съд в Пловдив

Мотив на юристите бе това, че Районният съд в Пловдив е наказан от Окръжния съд в Стара Загора да заплати обезщетение от 500 евро за забавено правораздаване по отношение на подзащитния им.

Делото против Георгиев се гледа за повторно от различен състав на Пловдивския областен съд, съобщи Българска телеграфна агенция.

В момента Георгиев е на независимост под парична гаранция от 10 хиляди лв..

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР