(Москва) изпусна аванс от два гола и завърши 3:3 с ...

(Москва) изпусна аванс от два гола и завърши 3:3 с

Локо и Динамо си вкараха 6 гола в зрелищно московско дерби

(Москва) изпусна задатък от два гола и приключи 3:3 с в столичното дерби от предпоследния 29-и кръг на съветската лига. Това беше четвърти следващ мач без победа в шампионата за, само че тимът най-малко прекъсна серията си от загуби и още веднъж се изравни по точки със. Двата отбора спорят за второто място и всичко ще се реши в директния дуел посред им идната седмица. се нуждае от наложителна победа, до момента в който динамовци ще сграбчен сребърните медали и при тъждество.

На " РЖД Арена " по-добре започнаха гостите, които откриха в 9-ата минута с попадение на. Руският национал се възползва от неточност в отбраната на и наказа някогашния си тим. " Железничарите " изравниха в средата на полувремето с прецизен изстрел на, който се разписа с глава след центриране от корнер.