Монца измъкна неочаквана точка от Интер – 2:2 с гол

...

Монца спря Интер, Ювентус би Удинезе

Монца измъкна непредвидена точка от Интер – 2:2 с гол в добавеното време. Изравнителното попадение беше вкарано от Лука Калдирола, който въпреки и минал през Интер, няма минута за нерадзурите.

Иначе Интер поведе още в десетата минута посредством Дармиан, засекъл пас на Бастони. Минута по-късно обаче Монца изравни посредством Чурия. Лаутаро Мартинес направи 1:2 в 22-ата минута. Тимът от Милано пропусна няколко положения и беше осъден в края.

В ранен мач Ювентус победи с 1:0 Удинезе и. Единственият гол вкара Данило четири минути преди края след пас на резервата Федерико Киеза. Попадението е първо за бразилеца този сезон в елита.

С триумфа Ювентус събра 37 точки и излезе на второ място в Серия. Третият Милан е с мач по-малко и точка по-малко. Лидерът има 41 точки, Интер е четвърти с 34 точки.
Източник: flashnews.bg