Монца и Сасуоло направиха 1:1 мача помежду си от 19-ия

...

Антов резерва при равенство на Монца

Монца и Сасуоло направиха 1:1 мача между тях от 19-ия кръг на италианската Серия " А ".

На пейката през целия мач за домакините остана българският национал Валентин Антов.
 В Италия сериозни към Антов

За мача с Ювентус

Гостите от Сасуоло, които се стремяха да избегнат пета поредна загуба в шампионата, поведоха в 13-ата минута с гол на Джан Марко Ферари. Това обаче се оказа единственият прецизен удар за отбора от Реджо Емилия в целия мач.

След гола Монца заигра по-добре и в 60-ата минута Джанлука Капрари изравни с мощен удар от границата на наказателното поле.

До края на мача двата тима не съумяха да отбележат нов гол и справедливо бе закрепено тъждество. С него Монца събра 22 точки и заема 13-о място, до момента в който Сасуоло е на 17-о място със 17 точки.