Монтана се класира за осминафиналите в турнира за Купата на

...

Монтана се измъчи срещу Извор

Монтана се класира за осминафиналите в шампионата за Купата на България след сложна победа с 2:1 като посетител над Извор. Головете в мача паднаха през второто полувреме.

Николай Цветков откри резултата от дузпа в 56-ата минута. Домакините изравниха в 76-ата минута, а победното попадение за Монтана вкара Тони Тасев в продължението на срещата.

Гостите поведоха в 56-ата минута. Тогава състезател на домакините игра с ръка в наказателното поле. Николай Цветков вкара от наказателния удар за 0:1.

Извор изравни в 76-ата минута след неточност на защитата на Монтана при осъществяване на директен свободен удар.

В добавеното време на мача Тони Тасев прати своя тим в идващия кръг на шампионата след чудесно осъществяване на фаул.