"Монтана" не допусна изненада при гостуването си на новака в

...

Монтана с четвърта поредна победа в Суперлигата

"Монтана " не позволи изненада при гостуването си на новака в Суперлигата "Дея спорт ", като го победи с 3:1 (21:25, 25:17, 25:12, 25:22) пред 300 фенове в бургаската зала „ Младост”. Срещата бе от XVI-тия кръг, а с триумфа си (четвърти пореден) възпитаниците на треньора Даниел Пеев се завърнаха още веднъж на третото място в класирането с актив от 31 точки. Толкова има и "Левски ", който ще гостува в зала „ Младост” във вторник, 12 февруари.
Монтанчани започнаха безгрижно мача и бяха осъдени. От втория гейм обаче всичко си пристигна на мястото, като най-убедителни гостите бяха в третата част, която затвориха с 25:12. В четвъртия гейм домакините се пробваха да се опълчват, само че силите им стигнаха единствено до 16:16.
Източник: bulnews.bg