"Монтана" допусна минимална загуба с 0:1 като домакин на "Лудогорец"

...

Старшата на Монтана с минимална загуба от Лудогорец /снимки/

"Монтана " позволи минимална загуба с 0:1 като хазаин на "Лудогорец " в среща от XXI кръг на шампионата на елитната „ А” група U19.
Единственият гол в мача, който се игра на официалнив терен на стадион „ Огоста”, означи с удар от границата на наказателното поле Мартин Милков в 70-та мин. Пред Милков имаше още една опция да се разпише две минути преди почивката, само че тогава той стреля около вратата. Два пропуща за домакините пък направи Пиер Пиеров. В 16-та мин. той стреля рисково от фаул, само че вратарят Иван Атанасов мазета в корнер. Малко по-късно нападателят на дребните монтанци потегли в независима акция, само че не съумя да шутира.
Двубоят бе белязан с противен случай. В 75-та мин. в битка за една противоречива топка Николай Спасов от "Монтана " се сблъска несъзнателно с вратаря на "Лудогорец " Иван Атанасов, който бе откаран в болница. При прегледа е станало ясно, че няма нищо притеснително и стражът на гостите се завърна назад на стадиона.
Източник: bulnews.bg