Бернард Текпетей също опитва рефлекса на Петър Петров. Стражът обаче внимаваше и избави.
39′
Клод Гонсалвеш си опитва мерника. Топката не намира рамките на вратата.
34′
ГОЛ! Матиас Тисера! Рик Джонатан нахлу отляво и центрира по земя към играча на разградчани, който се намираше в непосредствена непосредственост до вратата. Тисера подложи крайник и направи резултата типичен. Останаха подозрения за засада, само че след консултация с ВАР, съдията Радослав Гидженов зачете попадението.
32′
Бернард Текпетей опита техничен диагонален изстрел. Топката рикошира в крайници на неприятелски бранител и излезе в корнер.
26′
Виктор Стойков заменя Владимир Айтов.
21′
Гостите се пробват да отговорят, само че не съумяват да задържат топката по-дълго време.
18′
Рик Джонтан проби отляво и пусна остро подаване в пеналтерията на Монтана. Останаха подозрения за дузпа, само че съдията Радослав Гидженов остана безгласен.
16′
ГОЛ! Матиас Тисера! Доминик Янков пусна хубаво подаване към играча, който от към точката на дузпата не остави шансове на Петър Петров.
12′
Владислав Цеков получи положително подаване, само че играта бе спряна, защото футболистът е бил в състояние на засада.
7′
Играчите на Монтана започнаха рискова офанзива отляво, само че тя бе бързо осуетена от разградчани.
5′
ГОЛ! Доминик Янков! Сериозна неточност на отбраната на Монтана разреши на халфа да стигне до топката и от непосредствена непосредственост да разстреля вратаря Петър Петров.
1′

Начало на срещата.
Състав Петър Петров Симон Слуга Стоян Предев Неусиано Гусмао Даниел Стоянов Георги Терзиев Владимир Айтов Жоаким Клод Гонсалвеш Араужо Димитър Буров Матиас Тиссера Йордан Йорданов Жан Карничник Алекс Тодоров Бернард Текпетей Борислав Дамянов Доминик Янков Бушентуф Фудил Рик Джонатан Лима Мораеш Владислав Цеков Тихомир Димитров Лиандро Мартис Вандерсон Треньор Антони Здравков Анте Шимунджа Резерви Мартин Петков Серджио Падт Виктор Стойков Алекс Пауло Менезеш Сантана Мехди Уамри Кирил Десподов Румен Георгиев Мануел Луис да Силва Кафумана Стефан Каменов Оливие Жак Ем Вердон Тони Борисов Илкер Будинов Каули Соуса
Лудогорец се изправя против Монтана в четвъртфинал за Купата на България. Втородивизионният тим е хазаин, само че поради ремонтни действия на " Огоста ", дуелът ще се организира в Разград.

Срещата стартира в 14:30 часа.

Очаква се треньорът на " орлите " Анте Шимунджа да направи някои промени в своя състав. Новата звезда в офанзива Матиас Тисера ще започва като титуляр за първи път. На вратата ще е друго ново попълнение - Симон Слуга.

Наказан за дуела е Спас Делев, а отмора може да получи Кирил Десподов. С травми са Сисиньо, Антон Недялков и Шакил Пинас.

Наставникът на Монтана Антони Здравков остави отвън групата титулярния си вратар Петър Л. Петров. С контузии са опитните Стефан Цонков и Александър Башлиев. В разширения състав след дълго неявяване се завърнаха Иван Михов и Сергей Георгиев.