Монако завърши наравно 2:2 като гост срещу Троа в първи

...

Монако изпусна победата в края на мача с Троа

Монако приключи наедно 2:2 като посетител против Троа в първи мач от неделната стратегия на 26-ия кръг в Лига 1, който беше управителен от женска съдийска тройка.

Домакините, които са застрашени от изпадане, поведоха в резултата по-късно повече от половин час игра след отдалечен шут на Роминиг Куаме.

Четири минути преди почивката Кевин Фоланд пропусна да изравни. В 81-ата минута Висам Бен Йедер, който направи няколко пропуща, възвърне равенството. Пет минути по-късно попадение на някогашния футболист на Севиля даде задатък за монегаските, които обаче не съумяха да задържат преднината си след удар с глава Ике Угбо в последните секунди на мача.

С равенството Монако е на трето място в класирането, до момента в който Троа остава на предпоследната 19-а позиция.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.