Монако спечели с 3:2 гостуването си на Леверкузен в първи

...

Монако измъкна драматична победа в Леверкузен

Монако завоюва с 3:2 гостуването си на Леверкузен в първи мач от плейофната фаза на Лига Европа. Французите губеха с 1:2, само че стигнаха до триумфа с два късни гола.

Автогол на вратаря Лукаш Храдецки даде преднина на " монегаските " още в деветата минута. " Аспирините " стигнаха до цялостен поврат при започване на второто полувреме. Муса Диаби изравни, а Флориан Вирц даде преднина на домакините в 59-ата минута. Крепин Диата направи резултата 2:2 в 74-ата минута, а в добавеното време капитанът на гостите Аксел Дисаси донесе успеха на Монако.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.