Монако продължава да буксува в Лига 1. “Монегаските” записаха пети

...

Монако продължава да буксува

Монако продължава да буксува в Лига 1. “Монегаските” записаха пети следващ мач без победа, откакто стигнаха единствено до реми 1:1 в семейството си на Олимпик Ним от 6-ия кръг.

Гостите даже първи взеха преднина в мача в 19-ата минута, когато след центриране от фаул Антони Бриансон с глава вкара за 0:1.

В 27-ата минута обаче Радамел Фалкао сподели своята класа. Той пое топката в средата на терена, напредан несмущаван до наказателното поле и с неочакван удар по земя я промуши във вратата за 1:1.

До края домакините потърсиха и успеха, само че по този начин и не съумяха да намерят пътя към втори гол.

Така Монако е с актив от 6 точки на 12-ата позиция във краткотрайното класиране. Ним пък се намира на 7-ото място с 8 извоювани точки.