Момичето е със счупена лява ръка и ляв крак. Направеният

...
Момичето е със счупена лява ръка и ляв крак. Направеният
Коментари Харесай

Шестокласничка падна от втория етаж на училище в Хасково


Момичето е със счупена лява ръка и ляв крайник. Направеният скенер в МБАЛ-Хасково е посочил, че ученичката няма други тежки пострадвания, съобщи " Хасково Нет ".

Ситуацията се е развила по допустимо най-благоприятния метод, защото рухването е омекотено от дърво под прозореца. Детето е паднало на лявата си страна на част от гумената настилка в двора на учебното заведение. Инцидентът е станал преди обед в огромното междучасие.

Момичето се е надвесило и е полетяло надолу. Ситуацията е изяснена, прегледани са учебните камери и е станало ясно, че случилото се е случай. Детето не е било блъснато преднамерено или инцидентно от съученик, удостовери след направените инспекции началникът на Регионалния инспекторат по образованието в Хасково Веселина Павлитова.

Случаят е докладван и в МОН. Действията при тази обстановка са били съответни и са следвали написаната от министъра заповед за реакция при сходни произшествия, изясни Веселина Павлитова.
Източник: dir.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР