Момичета на 13 и 16 години са сред мишените на

...
Момичета на 13 и 16 години са сред мишените на
Коментари Харесай

Момичета на 13 и 16 сред мишените на арестувания учител в Пл...

Момичета на 13 и 16 години са измежду целите на задържания 25-годишен преподавател по география в Пловдив. От прокуратурата оповестиха за " Марица ", че Аврам Андреев е с повдигнати четири обвинявания. Той е притеглен към наказателна отговорност за това, че през месец ноември открил контакт с момиче на 13 години, за осъществяване на блудствени дейности и съвкупление. 

Второто обвиняване е за това, че през същия интервал е популяризирал нецензурен материали на същото 13-годишно момиче. Третото обвиняване е за това, че че през месец октомври се е свързал с момиче на 16 години, за осъществяване на блудствени дейности и съвкупление. 



Спрямо Андреев е повдигнато обвиняване и за това, че през месец октомври е направил дейности за да възбуди и удовлетвори полово предпочитание, без съвкупление, във връзка с същото 16-годишно момиче, в състояние на взаимозависимост. 

По досъдебното произвеждане са осъществени голям брой дейности по следствието – разпити на очевидци, назначени са експертизи, конфискувани материални доказателства. 

По искане на прокуратурата по отношение на Андреев е взета мярка за неотклонение „ задържане под стража “ от Районния съд, която е доказана и от Окръжен съд-Пловдив.  
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР