Режим "лято“
Моментът публично настъпи – на рафта вкъщи са заредени най-важните артикули за лятна грижа за кожата. А тя все по-рядко е въпрос на доста стъпки и от ден на ден – на верните формули. Две нови попълнения имат всички качества да се трансфорат в незаменими – ефикасни, сензорни и основани с познатия френски фасон на бранда , който трансформира грижата за кожата в обред.Новият Морски гел за разчистване (който заема мястото на добре познатия Олигопочистващ гел на бранда) е от тези артикули, които трансформират чувството за почистена кожа. Формулата без сапун отстранява замърсяванията, себума и следите от грим, без да оставя чувство за сухота или обтягане – изключително значимо през лятото, когато кожната преграда е по-уязвима. Комбинацията от дестилат от морски водорасли Laminaria и ментол носи моментална прохлада и ревитализиращ резултат, а леката гел текстура трансформира почистването в ободрителен СПА миг вкъщи. Подходящ както за комбинирана и сензитивна кожа, по този начин и за всеки, който търси непорочност без експанзия.Другият артикул, заслужаващ място в лятната грижовна селекция, е новият Слънцезащитен крем SPF50.
Текстурата е копринена, попива бързо и остава изцяло невидима върху кожата – липсват бели следи и чувство за тежък филм. Именно този вид SPF артикули трансформират отношението към ежедневната слънцезащита, тъй като се вписват естествено в рутината, вместо да я утежняват. Освен отбрана кремът обезпечава комфорт и хидратация през целия ден – и в града, и на морския бряг.И в случай че има една обща нишка сред двете нови формули на Anne Semonin, тя е салдото сред висока успеваемост и сетивно наслаждение. Такава е актуалната визия за разкош – кожата освен наподобява, само че и се усеща добре.
Текстурата е копринена, попива бързо и остава изцяло невидима върху кожата – липсват бели следи и чувство за тежък филм. Именно този вид SPF артикули трансформират отношението към ежедневната слънцезащита, тъй като се вписват естествено в рутината, вместо да я утежняват. Освен отбрана кремът обезпечава комфорт и хидратация през целия ден – и в града, и на морския бряг.И в случай че има една обща нишка сред двете нови формули на Anne Semonin, тя е салдото сред висока успеваемост и сетивно наслаждение. Такава е актуалната визия за разкош – кожата освен наподобява, само че и се усеща добре. Източник: eva.bg
КОМЕНТАРИ




