Момчето е било без каска и при преминаване през неравност

...
Момчето е било без каска и при преминаване през неравност
Коментари Харесай

13-годишен е с опасност за живота след падане от тротинетка


Момчето е било без каска и при прекосяване през грапавина в тъмното е изгубило надзор над електрическото транспортно средство и е паднало на платното, заяви полицията.

Инцидентът е станал около20:50 ч. на ул. " Свобода ".

Вследствие на рухването момчето е получило мозъчно разтърсване и е с заплаха за живота.Настанено е за лекуване в УМБАЛ - Бургас.

По-рано в сряда, към 11:56 ч., на ул. " Беласица " 21-годишна бургазлийка също е самокатастрофирала с самостоятелно електрическо транспортно средство, откакто е изгубила надзор и е паднала на пътното платно. Тя е получила мозъчно разтърсване, без заплаха за живота е и е настанена за лекуване в болница.
Източник: darik.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР