Момче на тринадесет години е починало, след като е било

...
Момче на тринадесет години е починало, след като е било
Коментари Харесай

Баща намушка семейството си, 13-годишният му син почина

Момче на тринадесет години е умряло, откакто е било намушкано в западногерманския град Витен, заяви полицията, представена от ДПА и БГНЕС.

Органите на реда прибавиха, че бащата на момчето е арестуван като обвинен причинител на закононарушението.

Майката на момчето и 9-годишната му сестра са тежко ранени, заяви представител на полицията.

Той уточни, че „ разногласието е почнал в жилищна постройка, след което е траял на улицата, където момчето е умряло макар незабавната здравна интервенция “.

Сестра му и майка му са били прегледани от лекари от незабавна помощ на място, преди да бъдат преместени в болница.

Органите на реда оповестяват, че „ няма повече детайлности за претекста “. Започнало е следствие на убийството.

Заподозреният остава в ареста и се чака да бъде изправен пред съда.

Районът пред постройката е отцепен, до момента в който полицията изчаква екип от криминалисти като част от следствието.

 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР