Това отново? В Замръзналата Айова Прескорпусът размишлява над една кампания.
Може би повода беше апокалипсично студеното време с студени ветрове, достигащи до минус 43 Фаренхайта. Или разсеяното поле от претенденти и обезпокоен електорат, който се опасява от вероятността за първото повтаряне на изборите след реванша на Дуайт Айзенхауер и Адлай Стивънсън през 1956 година
За каквото и да е заради тази причина нормалният медиен цирк, който съпровожда събранията в Айова, се почувства по-малък тази година, безусловно и духовно.
Броят на упълномощените публицисти спадна до 1200 от 2600 преди четири години. Някои огромни телевизионни звезди останаха у дома. Лоби барът на Des Moines Marriott Downtown, в миналото многолюден, напоен от злословия възел на основани във Вашингтон и Манхатън кореспонденти, водещи и оперативни служащи, беше град фантом късно в събота вечер. Отслабената атмосфера беше най-добре систематизирана от тениска, която се продаваше в магазина за дарове на хотела:




