Иран предупреждава, че американските войски ще бъдат „подпалени“, ако американците започнат наземна операция
Мохамад Багер Галибаф, ръководител на иранския парламент, в неделя предизвести Съединените щати против наземна инвазия, заплашвайки да подпали американските войски и да ускори офанзивите против съдружниците на Съединени американски щати, съгласно иранските публични медии.
Галибаф сподели, че иранските сили „ чакат идването американските войски на земята, с цел да ги възпламенят и да санкционират техните районни сътрудници вечно. “ Нашите ракети са на мястото си “, добави той.
Говорителят на иранския парламент също разказа проекта от 15 точки на Съединени американски щати, който Пакистан съобщи на Иран предходната седмица, като „ техни стремежи “ и сподели, че администрацията на Тръмп се пробва да направи това, което не е съумяла да реализира. със мощ.
„ Докато американците търсят капитулацията на Иран, нашият отговор е явен: Далеч от нас да приемем унижението “, сподели Галибаф.
Междувременно Революционната армия заплаши да нападна клонове на израелски и американски просветителни заведения в района, наричайки ги „ законни цели “, в случай че СА...
Прочетете целия текст »




